۱۴۰۰/۰۹/۰۶ آذر

در همه حال با شماییم چه در سختی چه در شادی

سخن هیئت مدیره

بی شک سلامتی، آرزوی مشترک تمامی انسان ها است به همین دلیل روزهای بیماری از سخت ترین و تلخ ترین خاطرات هر شخصی است، به خصوص اگر این روزها در بیمارستان و دور از خانواده سپری گردد.

” ما محیطی فراهم آورده ایم که بیمار احساس بیماری را تا حد امکان فراموش نماید. “

برخورداری از مجهزترین و به روز ترین تجهیزات پزشکی با آخرین تکنولوژی روز دنیا و حضور اساتید زبده دانشگاهی و پزشکان حاذق در این مرکز درمانی باعث شده تا کیفیت درمان و روند بهبود بیماران مورد تقدیرگیرندگان خدمت قرار گیرد.
دارا بودن اورژانس فعال شبانه روزی، آزمایشگاه و مرکز تصویر برداری و سی تی اسکن، بیمارستان را در پاسخ گویی به نیاز مراجعین سربلند نموده است. محوطه سازی زیبا با طراحی فضای سبز مناسب به منظور افزایش آرامش بیماران، طراحی داخلی ویژه و همچنین استفاده از رنگ های روح بخش به منظور کاهش استرس و آلام مراجعین، وجود اتاق های تک تخته و دو تخته با سرویس های بهداشتی اختصاصی و تجهیز و راه اندازی واحدهای بی نظیر کافی شاپ منحصر به فرد جهت آسایش بیماران و مراجعین را می توان از دیگر امتیازات این مجموعه برشمرد.

کسب رضایتمندی بیماران مسئولیت خطیری است که تک تک اعضای بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی(ره) کاشان بر آن اهتمام دارند .

” ما و همکارانمان در این مرکز درمانی همواره تعهد راسخ  خود به درمان ایمن و توام با مهربانی را به مراجعین نشان می دهیم. “