شرکت محب سلامت ایرانیان (شمسا)
fa-IR

خداحافظی بیماران شیمی درمانی با ریزش مو به کمک کلاه سرد

کلاه سرد روشی نوین جهت جلوگیری از ریزش مو ناشی از شیمی درمانی

پیشینه

بیمارستان فوق تخصصی آیت الله یثربی (ره) متعلق به موسسه محب سلامت کاشان و زیرمجموعه بیمارستان های زنجیره ای محب و  هیئت امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. این بیمارستان در زمینی به مساحت 26000 متر مربع و با زیربنای 12000 متر مربع در سایت دانشگاه علوم پزشکی کاشان توسط خیرین سلامت (موسسه عمران کاشان) با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد تومان ساخته و توسط موسسه محب سلامت کاشان با اعتباری به میزان 40 میلیارد تومان تجهیز گردیده است.

این مجموعه دارای 7 اتاق عمل و با 120 تخت بیمارستانی دارای بخش های رادیوتراپی، براکی تراپی، شیمی درمانی، دیالیز، ICU، CCU ، رادیولوژی، سنگ شکن، آندوسکوپی، ارتوپدی، ارولوژی، جراحی زنان و مردان و زایمان، جراحی ترمیمی و زیبایی،لاپاراسکوپی، جراحی مغز و اعصاب، جراحی های داخلی، اورژانس داخلی و خارجی، آزمایشگاه، سیتی اسکن، سونوگرافی، تست ورزش، اکو، ازن تراپی، جراحی قلب باز، آزمایشگاه تشخیص کرونا، یوروداینامیک، چشم پزشکی و 20 کلینیک تخصصی و فوق تخصصی می باشد.

چشم انداز و رسالت
  • چشم انداز بیمارستان محب سلامت کاشان

برترین بیمارستان فعال در عرصه ارائه خدمات نوین درمانی و گردشگری سلامت در منطقه

  • رسالت بیمارستان محب سلامت کاشان

ما امید و تجربه درمان اثربخش را برای بیماران خود با استفاده از سرمایه های انسانی در محیطی ایمن، با هتلینگ متمایز و آراسته فراهم می کنیم.

بیمارستان محب سلامت کاشان؛ از نگاه مسئولان
رئیس بیمارستان
دکتر مصطفی سروی زاده

متخصص رادیولوژی و انکولوژی

مدیرعامل
آقای رضا نعناکار
رییس هیئت مدیره
مهندس محمود جمالی

نماینده اسبق مردم کاشان در مجلس  

no image
عضو هیئت مدیره
دکتر ابراهیم کوچکی

متخصص مغز و اعصاب رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان